Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michael Scofield

Michael ScofieldVězeň Michael Scofield byl usvědčený z ozbrojené loupeže při pokusu odcizit přes půl miliónu dolarů z chicagské banky. Při soudním procesu Scofield nepřednesl nic na svou obhajobu a požadoval odsedět si trest v zařízení prvního stupně blízko jeho rodného Chicaga.
Minulost Michaela Scofielda je neposkvrněná. Muž se dvěma vysokoškolskými tituly v oboru stavebnictví pracoval před zatčením v prestižní firmě Middleton, Maxwell a Schaum, která dělala stavební

Lincoln Burrows

Lincoln BurrowsS životem Lincolna Burrowse do začalo jít z kopce již v 15 letech poté, co byl vyhozen z desátého ročníku Morgan Park High School. Od té doby se dostal mnohokrát do problémů se zákonem. Byl odsouzen na 2 měsíce za krádež, na 3 měsíce za poškozování majetku, na 6 měsíců za ublížení na zdraví, na 6 měsíců za držení drog, na 10 měsíců za další ublížení na zdraví.

návrh vězeňského

Dominic Purcell

Dominic PurcellDominic Purcell hraje v seriálu Útěk z vězení roli Lincolna Burrowse, staršího bratra hlavní postavy Michaela Scofielda. Purcell se narodil 17. února 1970 v Anglii. Jeho matka je Irka, jeho otec Nor, celým jménem se Dominic Purcell jmenuje Dominic Haakon Myrtvedt Purcell - obě prostřední jména jsou norská. Ve dvou letech se odstěhoval se svou rodinou i sourozenci do Austrálie.

komplexu Fox River.

Veronica Donovan

Veronica DonovanVeronica Donovan (hraje ji zkušená herečka Robin Tunney) je bývalou přítelkyní Lincolna Burrowse (Dominic Purcell). Chodili spolu na střední škole, a to i přesto, že jde o dvě velmi rozdílné osobnosti. Po střední škole, když ji omrzel velkoměstský život v Chicagu, se Veronica Donovan přestěhovala a začala navštěvovat University of Illinois, kde získala bakalářský titul v politických vědách. Později studovala na právnické Baylor Law School, stala se právničkou a přestěhovala se zpět do Chicaga, kde ve společnosti Bianchi and Guthrie začala pracovat jako realitní právník.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Pressing : Blood require map

(Aextemethateld, 9. 10. 2018 6:01)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20-mg-sans-ordonnance/